Foto van de week 41 – mijn huiskamer om 06:00 – Arie Glimmerveen

Omgezet in zwart-wit en nabewerkt in Silver Efex pro. Mijn eetkamertafel en stoelen. Graag jullie be/veroordeling van dit kiekje, bij voorbaat dankDSC01077 z-w silver. Groeten, Arie

Één reactie

  1. Fotografie is licht en schaduw he? Hier gaat het om. Je bent wel een aantal thema’s voor op het programma Arie maar goed wat in het vat zit verzuurt niet. Links misschien nog wat meer snijden en misschien net boven de stoelen? Contrast is mooi. Hier waaieren de schaduwen zoals de zonnestralen in een bos ook kunnen waaieren. Dat zou wel eens een mooie combinatie kunnen worden. Anders moet zo’n foto aan Arthur vragen. De combinatie zou het ook heel goed doen op een expositie. We zijn het niet gewend maar samen exposeren met een gedeeld thema is wel leuk, denk ik. Je ziet wel meer paralellen in de foto’s van onze leden. Pieter

Geef een reactie